فروشگاه ایماگالری

درباره ایماگالری

ایماگالری، ارائه‌دهنده اکسسوری و مبلمان لوکس، در سه دهه فعالیت خود همواره متعهد بوده است تا محصولاتی با طراحی منحصر‌به‌فرد و با کیفیت بالا را به مشتریان محترم خود ارائه کند. یکی از ویژگی‌های مهم ایماگالری، تعهد آن به هنر و توجه به جزئیات است و همین امر سبب شده است تا محصولات فاخر را از بهترین برندهای بین‌المللی عرضه کند. ماموریت ایماگالری، پیوند هنر و زندگی است و همواره تلاش دارد با رویکردی متفاوت در قالب ارائه محصولات و خدمات پس از فروش با کیفیت و خاص، تجربه‌ی خوشایندی از لحظه لحظه زیستن را برای کلیه مخاطبان و ذینفعان خود رقم بزند.

هدف از راه‌اندازی باشگاه مشتریان

ایماگالری به پاس قدردانی از مشتریان وفادار خود و در راستای بهبود خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان، باشگاه مشتریان را راه‌اندازی کرده است. شما با اولین خرید خود از برند ایماگالری، عضوی از این باشگاه خواهید شد و مشمول پیشنهادات ویژه ما و همینطور اعتبار خرید برای خریدهای بعدی می‌شوید.

سطوح باشگاه مشتریان ایماگالری

شرایط عضویت در باشگاه مشتریان ایماگالری بدین صورت است که هر مشتری با اولین خرید خود به صورت اتوماتیک در باشگاه مشتریان ثبت‌نام شده و با توجه به میزان خرید در یکی از سطوح باشگاه قرار می‌گیرد. در هر یک از سطوح خدمات و امکانات خاصی تعریف شده است. مشتریان با افزایش خرید می‌توانند سطح خود را در باشگاه مشتریان ارتقا دهند و از خدمات ویژه‌تری برخوردار شوند.

قوانین استفاده از حساب کاربری باشگاه مشتریان

جهت ایجاد سهولت و یکپارچگی در استفاده از امتیازات باشگاه مشتریان ایماگالری، رعایت قوانین زیر الزامی می‌باشد:

  • امتیازات باشگاه صرفا به خرید نقدی شما تعلق می‌گیرد و در صورت استفاده از بن یا کارت هدیه، اعتبار باشگاه در خرید شما لحاظ نمی‌گردد.
  • در صورت مرجوع کردن کالا، امتیاز و اعتبار حاصل از خرید از حساب شما کسر خواهد شد.
  • اعتبارات موجود در حساب شما در باشگاه مشتریان ارزش نقدی نداشته و قابل انتقال یا استرداد نیست.
  • مدت زمان اعتبار موجود در حساب شما در باشگاه مشتریان یک سال بوده و این زمان از تاریخ خرید شما آغاز می‌شود.