فروشگاه ایماگالری

داستان برند

ایما‌گالری (ایما طرح پویا) در ابتدای قرن حاضر، قدم به عرصه وجود گذاشت. در زمستان سال 2000 میلادی، امیر رنجبر، تصمیم گرفت به اتفاق دو نفر از دوستان خود، یک کار نو و کمتر انجام شده در ایران را به ثمر برساند و از همین رو، اقدام به تولید تابلوها و قاب‌عکس‌هایی کرد که مخاطب، طرح آنها را جای دیگری ندیده بود و یا به ندرت سراغ داشت. این طرح‌ها یا از منابع به خصوصی خریداری می‌شدند و یا به گونه‌ای منتشر شده بودند که با توجه به میزان اندک رواج تکنولوژی در دو دهه قبل، افراد زیادی آنها را ندیده بودند. همین تازگی و بکر بودن، باعث رشد برند شد و به مرور، هدف، رویکرد و مسیر اصلی آن را شکل داد؛ چراکه با گذشت زمان، مشتریان خوش‌ذوق و همیشگی ایما هم مشخص شدند و به کار ایما، جهت دادند.

 

مسیر برند

خیلی زود واردات کالای لوکس و زیبا، به منظور توسعه دادن به صنعت دکوراسیون خانگی، جای خود را به تولید داد و صد البته این امر، با همان سلیقه و وسواس خاصی که از ابتدا وجود داشت، پی گرفته شد. روسای برند، با دقت نظر به ترندهای جهانی، رصد کردن سلیقه روز و همچنین بررسی برندهای مختلف از کشورهای متعدد دست به انتخاب زدند تا در نهایت آنچه به دست دوستان ایماگالری می‌رسد، گلچینی از زیباترین‌ها به حساب بیاید تا هم به روز و بکر باشد و هم منطبق بر آنچه صاحب‌نظران جهانی می‌پسندند.

 

مأموریت برند

برای ایما گالری بسیار اهمیت دارد که آنچه از فیلتر این برند عبور می‌کند، به محیط زیست آسیب نرساند، از کیفیت و دوام برخوردار باشد و اینکه حس خوبی را به مردم منتقل کند. انتقال این احساس خوش زندگی و ماندگاری و پایداری آن، همان آرمان مهم ایما گالریست که سالهاست برای تحقق آن کوشیده است. هر خانه‌ای باید از رخوت و خمودگی دور شود و این شوقِ زیستن، جز با آراستن آن ممکن نمی‌شود. از همین رو اولین دعوت ما به تمام مشتریان ایما گالری این است: خانه‌ات را از خواب بیدار کن.