فروشگاه ایماگالری

تاریخچه:

دهه 60 و 70 شمسی تعریف هنر و نحوه بکارگیری المان های هنری در منازل با آنچه امروز با آن مواجه هستیم متفاوت بود.  آثار هنری دیواری در منازل تنوع بسیار کمی داشتند و گاها به تابلوهای سنتی محدود می شدند. در آن زمان دسترسی به آثار منحصر به فرد و بین المللی برای همگان مقدور نبود و این آثار به طور محدود از طریق گالری های بسیار گران و شیک ارائه میشد و صرفا افراد خاصی به آن دسترسی داشتند.

اوایل سال 78 شمسی "امیر رنجبر " با توجه به سابقه هنری و تحصیلات آکادمیک مرتبط خود در این حوزه "ایماگالری" را با هدف پر کردن این خلاء و ایجاد فضایی متفاوت برای دسترسی آسانتر اقشار جامعه به طیف گسترده ای از آثار هنری روز دنیا تاسیس کرد. "ایماگالری" در ابتدا کار خود را با ارائه آثار نفیس دیواری از هنرمندان مشهور و بنام بین المللی آغاز کرد و در ادامه حوزه فعالیت خود را با ارائه محصولات منحصر به فرد و منتخب مبلمان، لوازم دکوراتیو منزل و روشنایی لوکس از برندهای بین المللی و اروپایی گسترش داد.

"امیر رنجبر " معتقد است هر مکانی با هنر جان می گیرد و هر فردی با استفاده از المان های دکوراتیو هنری می تواند احساسات خود را در فضای زندگی خویش به نمایش بگذارد و "ایماگالری" همواره تلاش دارد تا این مسیر را با ارائه محصولاتی با کیفیت، منحصر به فرد و زیبا برای همگان هموار سازد.


چشم انداز :

"ایماگالری"  یک برند لوکس بین المللی پیشرو در در صنعت خرده فروشی دارای نمایندگی و شعب آفلاین و آنلاین است که قصد دارد در قالب سرمایه گذاری مشترک با شرکای خارجی، بومی سازی دانش فنی روز دنیا در طراحی و ارائه محصولات با کیفیت، مبتنی بر طرح های بروز جهانی  و همچنین توسعه شعب خود در خارج از کشور در ارتقا این صنعت اثرگذار باشد.


ماموریت :

ماموریت "ایماگالری"   پیوند هنر و زندگی ست و همواره تلاش دارد با رویکردی متفاوت در قالب ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و منحصر به فرد تجربه ی خوشایندی از لحظه لحظه زیستن را برای کلیه مخاطبان و ذینفعان خود رقم بزند.